Kā veikt pasūtījumu?

Kad esi izvēlējies no mūsu kolekcijām, atver izvēlēto produktu un..

1. Izvēlies nepieciešamo variantu, piemēram, izmēru vai krāsu (ja nepieciešams).

2. Nospied pogu "Ievietot grozā".

Atvērsies jauns logs..

Savā grozā var apskatīt izvēlētos produktus, tos izņemt no groza (spiežot "pārcelt"), kā arī veikt pasūtījuma apmaksu (spiežot "Gala norēķins").

Tālāk atvērsies logs, kurā:

 

*Ir jāievada sava kontaktinformācija epasta un tālruņa numura veidā, kā arī var atzīmēt, vai vēlies saņemt uz norādīto epastu mūsu interneta veikala jaunumus

1. Izvēlies piegādes veidu. Izvēle "Piegāde" nozīmē kurjera vai pakomāta pakalpojumu, bet izvēle "Pickup pakalpojums" nozīmē, ka varēsi saņemt savu pasūtījumu interneta veikala faktiskajā adresē - Rīgā, Pārslas ielā 7.

2. Ja izvēlējies kurjera vai pakomāta pakalpojumu, tad tev būs jāaizpilda informācija par piegādes vietas adresi. Šajā anketā tev lūgs norādīt vārdu, uzvārdu, adresi, dzīvokļa numuru, pilsētu, valsti, pasta indeksu un tālruni.

3. Šajā posmā ir iespējams ievadīt informāciju arī par tev piešķirto atlaižu kodu, ja tāds ir.

4. Lai turpinātu spied "Izvēlies piegādes veidu".

 

Atvērsies nākošais logs, kurā..

var pārbaudīt savu norādīto kontaktinformāciju - epastu vai tālruni un piegādes adresi. Tad spied "Izvēlies maksājumu veidu"

Atvērsies logs, kurā ..

Tev lūgs izvēlēties starp diviem maksāšanas veidiem. Nospied punktiņu pirms vēlamās izvēles - 1. maksāt ar PayPal vai 2. maksāt caur savu interneta banku.

Lai tiktu tālāk spied oranžo pogu "Pārbaudīt pasūtījumu"

Jaunajā logā..

Vari pārbaudīt līdz šim ievadīto informāciju un nepieciešamības gadījumā to mainīt vai arī spiest pogu "Pabeigt noformēt pasūtījumu".

Šajā noslēdzošajā logā ir iespējams izvēlēties gan vēlamo pakomātu, gan nepieciešamo internbanku, uz kuru tiksi pārvirzīts maksājuma apstiprinājumam.