Par mums

DIZZIDI ir interjera lietu un dekorēšanas pakalpojumu interneta platforma.

Vārds dekorēt nozīmē greznot, rotāt telpu vai kādu vietu. Attiecināts uz interjeru, dekorēšana ir process, kas telpu personalizē un tai piešķir īpašus akcentus un noskaņu.

DIZZIDI izveidojušas un vada - Līva un Barbara; Līva - interjera arhitekte un dizaina grafiķe, Barbara - rūpējas par par klientu pasūtījumiem un atbild par dekorēšanas projektu realizāciju.

 

Barbara, dekorēšanas eksperte, un Līva, interjera arhitekte.

 

Mūsu pieredze dažāda mēroga un sarežģītības interjera projektos veidojusies no 2011. gada dizaina uzņēmumā MF7 SIA. DIZZIDI ir mūsu profesionālās darbības nākamais solis - interjera lietu un dekorēšanas pakalpojumu aktualizācija interaktīvā piedāvājumā.

 

 

DIZZIDI ir daudz tekstila, jo uzskatām, ka kvalitatīvs tekstils harmonizē ikvienu interjeru un piešķir telpai nobeigtību. To papildina gaismekļi, mēbeles, interjera aksesuāri, interjera un eksterjera dekori.

DIZZIDI nosaukumā esam ietvērušas "di" (atsauce uz vārdu dizains) un angļu vārdu dizzy, ko var tulkot, kā izbrīnīts. Tas raksturo mūsu centienus atrast un piedāvāt interjera lietas, kas pārsteidz un patīk vispirms mums, ar cerību, ka tās neatstās vienaldzīgus DIZZIDI  apmeklētājus, kas kļūs par mūsu klientiem.

Foto: Māris Lapiņš, ML Studio. Projekts Turaidas ielā, Jūrmala